Další souvislosti ohledně vraždy bodyguarda Busta Rhymese

Před dvěma dny jsme vás zde informovali o vraždě jednoho z Busta Rhymesových bodyguardů, který byl zastřelen přímo na place. Nyní se na povrch dostaly další souvislosti, které nepochybně výrazně zamíchají kartami při dalším vyšetřování.


Představitelé policie předpokládají, že se příčinou přestřelky a následné vraždy bodyguarda při natáčení klipu ''Touch It'' od Busty Rhymese  mohla stát hádka mezi známým producentem Swizz Beatz a skupinou G-Unit, konkrétně Tony Yayem a Lloydem Banksem. Podle vyšetřování se vražda 29tiletého člena Bustovy ochranky Israela Ramireze  uskutečnila 30 minut po horké hádce mezi producentem klipu ''Touch It'' a G-Unit. Říká se, že se trojice nemohla dohodnout, čí vokál měl zaznít v jedné části tracku. Určité problémy se očekávat musely. Na natáčení klipu se podílelo dost hip-hopových hvězd a každá si chtěla prosadit svou. Ale nikdo v nejmenším nepočítal s takovou dohrou.


Policie se také domnívá, že Yayo začal údajně házet špínu na Cassidyho, rappera, kterému produkuje právě Swizz Beatz. Připomenu, že vztahy mezi G-Unit a Cassidym nejsou nejpřátelštější. Ke slovní přestřelce se přidalo ještě několik lidí a Lloyd Banks se nakonec odmítl objevit  klipu, dokud Swizz Beatz neopustí budovu. Vše mohlo skončit banální rvačkou, proto musela security vykázat ze studia skupinku lidí – koho přesně, policie nezmiňuje. Dá se předpokládat, že to byli představitelé G-Unit, protože se Swizz Beatz ve společnosti s Busta Rhymesem ještě 30 minut po skončení hádky spokojeně procházeli před studiem Kiss The Cactus, ve kterém se točil již zmiňovaný klip. A právě v tento okamžik zazněly výstřely (nebyla to AK-47, jak se domnívalo, ale pistole).


Nejdřív Busta sdělil policii, že byl během výstřelů v budově. Svědci však řekli, že se nacházel na ulici. Ramirez s dalším bodyguardem přikryl Bustu svým tělem. Podle různých informací, bylo vypuštěno 8-14 výstřelů. Jedna kulka, která trefila bodyguarda do hrudi, se pro něj stala osudnou. Podle informací novin Daily News, vrah opustil místo činu autem, náležícím Tony Yaovi.


Chtěl bych také něco zmínit o zavražděném. Latino-Americký bodyguard, podle ironie osudu, dříve pracoval jako bodyguard pro 50 Centa. Kromě toho byl vyhazovačem v klubu New York, ve kterém se v roce 1999 udála přestřelka, s účastí P.Diddyho. Ramirez tehdy svědčil u soudu ve prospěch Diddyho. A v některých ohledech ho spasil před vězením.


Související:
Bodyguard Busta Rhymese zastřelen

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná