Další reality show s rappery

V úporné honbě za divákovou přízní dala kdysi televizní média vzniknout někdy až šokujícímu formátu televizní zábavy – reality show. Cílená mediální masáž, voyerství, exhibicionismus, znuděnost i lidská škodolibost udělali z většiny těchto pořadů divácky vděčné hity. Vše se jednou okouká, proto neustále vznikají nové a nové typy reality show. Jejími protagonisty se staly i hiphopové hvězdy, kupříkladu Flava Flav nebo zesnulý ODB.

V současnosti zřejmě nejúspěšnější female emcee Missy Elliott stojí v pozadí dalšího pořadu tohoto typu - The Road to Stardom. Premiéru 5. ledna a zachycuje turné třinácti nadějných, ambiciózních rapperů a zpěváků, cestujících společným busem a vzájemně soupeřících o 100.000 dolarů a nahrávací smlouvu. Všem divákům má pořad také ukázat, že za videoklipy, alby i živými koncertními výstupy stojí i další lidé, manažeři, kteří vše udržují v pohybu.

Soutěžící jsou pod dozorem Steve Lobela, manažera Bone Thugs-N-Harmony, který umí být dost tvrdý. Podle jeho vlastních slov potřeboval hned od počátku získat respekt, nehledě na to, že náročný výcvik považuje za nezbytný krok na cestě za úspěchem a slávou, protože samotný talent nestačí.

Každou epizodu bude vyloučen jeden soutěžící, o čemž rozhoduje porota ve složení - R&B zpěvačka Teena Marie, producent Dallas Austin, Mona Scott za label Violator a Missy Elliott, coby star a koproducent pořadu. Vítěz získá smlouvu s Elliottinou nahrávací společnosti a bude mu vydána deska.


Zdroj: AHH

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná