RUKAHORE_SHOP_BANNER

Common a will.i.am uctí památku Jay Dilly novým videem

James Dewitt Yancey aka Jay Dee, J Dilla patřil(a samozřejmě i po smrti patří) bezpochyby mezi největší legendy žánru a jako jeden z mála určoval směr jakým se hip hop bude v budoucnu ubírat. Byl součástí důležitých projektů jako The Ummah a dělal beaty pro emcees a skupiny, jež mají statut rapových ikon.

Toho si samozřejmě jsou vědomi i Common, momentálně připravující nové album “Finding Forever“ a will.i.am z BEP, kteří společně s Black Thoughtem, Talibem Kwelim, Karriem Rigginsem a bráchou Dilly John Yanceym uctí památku zemřelého superbeatmakera videem singlu "Won't Do" z jeho posmrtné desky “The Shining“. Klip by se měl objevit ke zhlédnutí na webu jdilla.imeem.com, kde budou v budoucnu i fotky a další materiály pořízené při natáčení.

Ještě dříve se pak dostane do prodeje omezený počet New Era – The Shining kšiltovek. Čepice z této speciální kolekce(144 kusů od každé barvy), honosící se buď černou nebo červenou barvou bude stát 74 dolarů(podle roku mistrova narození – 1974) a bude k dostání na webu okayplayer.com.

zdroj: sohh

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná