Co vznikne, když Rodney Jerkins loví v metru a kamarádí se s The Clipse?

Natasha, která jako by na některých fotografiích z oka vypadla rapující Ak´Sent, přeřazuje na vyšší rychlostní stupeň. Zatím naposledy o ní bylo slyšet díky loňskému singlu "Hey, Hey, Hey" a jelikož jde stále o nováčka, jemuž pouhé jedno zapsání do podvědomí stačit v žádném případě nemůže, právě nyní boduje opětovně díky tracku "So Sick".

Song, s nímž ji vypomohlo duo The Clipse, které stojí nejen dle erudované veřejnosti za jedním z nejlepších alb právě skončeného roku, produkoval Rodney Jerkins, jenž ji náhodně objevil v metru v New Jersey. "Ještě nikdy jsem neviděl takového newcomera jako Natasha. Už teď je schopná dělat věci, které se běžné umělci učít třeba celou dekádu". Toť slova onoho lovce talentů směřovaná na Natashu, jež mohla ještě nedávno rozvíjet svůj talent maximálně doma u zrcadla.

Po dotyčné pochvale samozřejmě nemohlo následovat nic jiného, nežli upsání pod jím spravovaný label Darkchild Entertainment, který spadá pod Jive Records. Právě se připravuje její debutové album, s jehož příchodem se počítá již v průběhu tohoto roku. Stránky www.natashaishere.com a www.myspace.com/natashaishere, kde si můžete ostatně poslechnout i její zmiňovaný song s The Clipse, nechť vám prozradí víc...

Zdroj: CrackSpace

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná