RUKAHORE_SHOP_BANNER

Co v poslední době stihli Kanye West a Pharell Williams?

Dvá pánové s dvojitým W ve svých iniciálech se rozhodně od začátku roku nenudí. Třeba takový Pharell Williams z The Neptunes/N.E.R.D se během posledních týdnů sešel ve studiu s několika umělci, stejně tak i Kanye West, aby mohl spolu s dalšími stvořit první společné album labelu G.O.O.D Music a nejen to.

Pro 4 ceny Grammy, získané před pár dny, si pan West na gala večer nepříšel. Svojí neučastí bojkotoval fakt, že akademie přehlíží hip hop. Aspoň tak stíhá věci jiné. To jsou například sólovka číslo šest, vlastní kolekce oblečení pro TopShop nebo společné album umělců z jeho hudební společnosti G.O.O.D Music, které má spatřit světlo světa během letošního jara. Kromě běžců za společnost se na albu mají oběvit i zajímavý hosté jako Jay Electronica, Marsha Ambrosious, Manny Fresh, producent Hit-Boy či Frank Ocean. S posledně jmenovaným se nechal před nedávnem zastihnout ve studiu a nechyběl u toho nikdo jiný než Tyler The Creator. Zatím se neví, zda bude zrovna tato spolupráce zahrnovat i nahrávku společnosti. Jasné však je, že jde o vice než zajímavé spojení, na které se už teď těším. 

Kanye si taky stihl zahrát v reklamě na nejnověší boty Nike Kobe VII System Supreme. Kde jak už z názvu je hlavním aktérem Kobe Braynt, který vyučuje své žáky Kobe System. Mezi studenty se objevila Serena Williams nebo majitel gigantu Virgin - Richard Branson

 

 

A co Pharell Williams?! Zatím se neví zda pracuje na svém druhém dlouhohrajícím počinu nebo pouze vypomáhá ostatním. Ale nemusíme se bát o to, že by o něm letos nebylo slyšet. Za poslední dva měsíce se ve studiu sešel s lidmi jako Dr. Dre, Snoop Dogg, A$AP Rocky, Jermaine Dupri, Kendrick Lamar, Wiz Khalifa a mnoho dalších. Loni si take Skateboard P stihl založit novou společnost I Am Other a také oznámil spolupráci na společném albu Lupe Fiascem. Před pár dny dělal rozhovor pro MTV a v něm potvrdil spolupráci s Jay-Zem na něčem šíleným. Novopečený taťka Hova řekl: "My - říkám my, protože jsem v 'Throne' módu - jsme právě ve skvělém kreativním bodu. Je pravděpodobné, že se během příštího roku dočkáte něčeho ode mě, pak Kanyeho a třeba i další Throne."

Takže i na to se mužete těšit. Bližší info brzy!

 

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná