Co si vyžádaly do backstage letošní hvězdy Kempu?

Každá hvězda má své manýry a zvyky, od kterých jen těžce upouští. Pokud se těch hvězd rozhodnete sesbírat na jeden víkend takové množství jako pořadatele největšího rapového dění u nás, připravte si pořádnou dávku trpělivosti, tužku a papír. Jelikož to letos už asi sami nestihnete, tak se pojďme podívat, o co si zažádali někteří z hlavních protagonistů.

S měnícím se line upem se každý rok mění i chutě účinkujících. Jestli je to jídlo, nebo pití, promotérům se z toho již teď motá hlava. Aby ne! Obsloužit hromadu zámořských i tuzemských hvězd dá něco práce. Letos je nejžádanějším pitím Americká whisky Jack Daniels, kdežto v loni dominovala spíše francouzská Gray Goose vodka, kterou si mimořádně oblíbil třeba Ektor. Poptávku po Henessy má samozřejmě pořád Strapo, všeobecný zájem vzbuzuje šampaňské Moët & Chandon, které poptává mnoho interpretů.

A co třeba Prago Union? Ti si vystačí s láhví Jamesonu a colou, pár pivama a večeří. Přezradíme, že tři členové kapely jsou vegetariáni. Tipnete si kteří? Majk Spirit si zas potrpí na bezpečnost a vyžaduje dvoučlennou ochranku a absolutní soukromí v backstage. K jídlu mu stačí pizza a popíjí nejraději Jacka Danielse nebo kvalitní koňaky typu Remy Martin.

Prhyme posílají seznam delší než ten Schindlerův. Mimo plně prostřených stolů, tapacírovaných židlí a gauče vyžadují třeba CD přehrávač, průduškový čaj, vodu z hory Fiji a nebo speciální druh žvýkaček. Mimo jiné sebou vozí dvacetičlenní crew, pro kterou požadují vstupy na shows. DJ Premier ani Royce da 5'"9 nejedí vepřové a vyžadují kuře na několik způsobů.

Největším oříškem a kuriozitou je však čtvrteční headliner Yelawolf. Jezdí světem se svou přítelkyní, vypadá to však že ani to mu nestačí, a tak si svůj čas chce krátit hraním s pejskem. Kromě detailů o velikosti psa Yela zasílá i časový harmonogram, který určuje kdy má pejsek jíst, kdy se mají spolu hrát a přikládá i seznam jídel, které požaduje pro štěňátko připravit. Úlet!

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná