Co si pro nás u Stones Throw přichystali na přelomu jara a léta?

Za prvé to bude materiál "The Remixes, The Album & More" od Jaylib (Revisited), který bude k mání už 8. května. Devatero remixů, b-sides a instrumentálky vám dohromady ve formátu double disku dají na třiačtyřicet tracků, což znamená, že v rámci možností by fans mohli od dvojky J Dilla & Madlib obdržet důstojný studijní materiál.

V létě přijde na řadu i "Yesterday´s Universe" od Yesterday´s New Quintet. První z nové série tohoto jasně vyprofilovaného projektu představí všechny ústřední postavy, takže se je možno těšit na Sound Directions, Young Jazz Rebels, The Otis Jackson Experimenal Trio či Sountouch. Jo a Karriem Riggins a Mamao z Azymuth budou v budově jakbysmet!

No a veterán Percee P se svou očekávanou nahrávkou "Perseverance", což je deska s neoficiálním podtitulem "the longest in production album in Stone´s Throw history", nakonec.  Emcee, který se californskému labelu upsal už v roce 2003, si za první singl zvolil skladbu "Watch Your Step" s Guilty Simpsonem a Vinnie Pazem z Jedi Mind Tricks ve vedlejších rolích.
 

Zdroj: HHDX

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná