Co říká na film Straight Outta Compton dcera Eazyho-E?

Životopisný snímek "Straight Outta Compton", který momentálně brázdí zámořská kina a podle prvních výsledků si po stránce návštěvnosti nevede vůbec špatně, je především příběhem jednotlivých členů N.W.A.. Co si o filmové poctě jedné z nejdivočejších band rapové historie myslí Ice Cube nebo Dr. Dre, jste si mohli přečíst v předchozích článcích. Co na snímek říká dcera zakládajícího člena kapely Eazyho-E?

 
Erin Bria Wright ve svém rozhovoru pro rolling out neskrývala nadšení. "Ve výsledku je to úchvatný film," cituje Eriina slova server hiphopdx.com. "Je velice silný a historický a jsem neuvěřitelně nadšená z každého, kdo se na něj podíval. Musím také zmínit Jasona Mitchella, který ztvárnil mého otce. Odvedl fenomenální práci," říká Erin Wright.
 
"V běžném životě jsme si s Jasonem velmi nakloněni a je to můj velmi dobrý kamarád, ale když ho vidíte v kostýmu a na velkém plátně, je to docela strašidelné. Myslím tím, že vypadal skutečně jako můj otec a odvedl skvělou práci. I podle vzpomínek, které na svého tátu mám a příběhů, které jsem o něm slyšela a mých vlastních představ za celé ty roky, jsou přesně tím co jsem od Jasona viděla na obrazovce a nemůžu na něj být víc pyšná. Myslím, že nikdo by mého otce nezahrál lépe než on," hovoří o Mitchellově výkonu dcera zakládajícího člena N.W.A.
 
Erin též nezapomněla zmínit poselství snímku, které se prolíná s poselstvím kapely: "Myslím, že je to klasický film a oni jsou podobně klasická kapela jako Rolling Stones nebo Beatles a tohle je příběh o revoluci. Vztahuje se hodně i k dnešku a dotýká se mnoha témat - od policejní brutality po rasismus a dalších věcí, které se dějí i dnes. Je v něm mnoho informací a myslím, že jej lidé budou milovat navždy."
 
V roce 1995, když Eazy-E zemřel, byly Erin teprve čtyři roky. Rozhovořila se též o tom, co jí řekla v minulosti její matka k otcově vztahu k ostatním členům kapely v jeho posledních dnech: "Než můj otec zemřel, osobně mluvil s Drem o touze znovu sjednotit kapelu. Bohužel zesnul dříve, než se o to mohli pokusit." Erin zároveň dodala, že se svojí matkou a sestrou pracuje na dokumentu, který by měl poodhalit více z Eazyho soukromého života včetně skandálního pozadí kolem jeho úmrtí. 
 
Zdroje: hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná