Co předvede Janet Jackson na svém novém albu?

Poněvadž se jubilejní novinka "20 Y.O." z  z dílny čtyřicetileté ženy mnoha profesí s iniciálny JJ, jejíž ňadro obletělo svého času celý svět, blíží mílovými kroky, bude zajímavé sledovat, jak si povede v konkurenci nedávno vydaných či připravovaných nosičů od Beyoncé, LeToyi, či Monicy. Z útrob Virgin Records vypuštěné album, jehož hlavním cílem má být připomenutí její průlomové a již dvě desetiletí staré desky "Control", jež tehdy ukrývala celé moře hitů a díky výrazné hudební stránce, přelomovému modernímu zvuku a průkopnické taneční choreografii ve videoklipech se nesmazatelně zapsala do podvědomí fanoušků i přesto, že zpěvaččinu diskografii již okupovaly dva počiny "Janet Jackson" a "Dream Street", disponuje různými daty vydání, my se ale budete řídit tím americkým, které hovoří o šestadvacátém září.

Novince šéfuje producentské duo Jimmy Jam a Terry Lewis, jimž  velkou měrou vypomohl i Janetin přítel Jermaine Dupri. Dobrou zprávou je, že by se opět podle samotné interpretky mělo výrazně koketovat i s rhythm and blues:: "This album takes me to a place where I haven't been in a while: R&B and dance. I give that credit to Jermaine. I like to say he brought the country to the album, while he says he brought the ghetto [laughs]. But the dance element was the one thing I was adamant about having. The album also features samples from music that inspired me 20, 25 years ago. There are also some midtempo songs and some of what everyone calls my 'baby-making songs.' Basically, the album is everything that's always been a part of me, but with freshness to it."

Na téma klapající spolupráce a vůbec dobrému klimatu při nahrávní se poté ještě sestra kontroverzního Michaela Jacksona nechala slyšet: It was really a collaborative effort, and that's what made it so nice. Jermaine would run into the studio and talk about the songs Jimmy and Terry had done on someone's album. Then Jimmy would start playing the song, and Jermaine would say, 'You know what? Let's do something kind of along those lines as a base.' He understood them, he understood me and vice versa." Na posledním singlu "Call On Me" podpořil pěti cenami Grammy ověnčenou zpěvačku Nelly a podle prvních náznaků to vypadá, že překonání jejího platinového, přesto hudebně nikterak převratnéhé, předchůdce "Damita Jo" z roku 2004, by mohla být celkem hračka. Ale znáte to, zajíci se počítají až po honu...


Tracklist:

Intro 20
So Excited
Shwo Me
Get It Out Me
Do It 2 Me
This Body
20 Part 2 (Interlude)
With U
Call On Me feat. Nelly
20 Part 3 (Interlude)
Daybreak
Enjoy
20 Part 4 (Interlude)
Take Care
Love 2 Love
Outro 20 Part 5
 
Zdroj: Billboard

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná