Co nového u Kata z Prago? Nové abum, nová kompilace, filmová role i track s Penery

Takže je po všem. Svět skončil a máme tady nový, se kterým je třeba se poprat. Co na to Prago? Kato si toho dost možná ani nevšiml, jelikož je v jednom kuse zavřený ve Strojovně. A teď během lednového koncertního volna ještě mnohem víc. Příští, zatím bezejmenné, album Prago Union už dostává jasnější obrysy a nějakých 15 skladeb, které jsou pomalu připravené, udržuje ve hře rané letní týdny coby datum vydání. Budeme držet palce.

Ještě předtím se lze těšit na druhé pokračování kompilace raritního materiálu kapely s nápaditým názvem Metronom 2. Striktně limitovaný náklad dá tak zájemcům možnost zařadit do poličky s releasy Prago nedávno vypuštěné skladby “Rolák“ a “P.P.S.“, vedle dalších zajímavých nahrávek, jež kolem Prago za poslední rok, dva vzniklo.

Prsty Prago Union se prodlužují už i mimo hudební píseček díky Katově historicky první fimové roli. Režisér seriálu a filmu "Okresní přebor" Jan Prušinovský si ho totiž vybral, aby ztvárnil jednu z vedlejších rolí v jeho novém televizním dramatu "Život na vsi", který na přelomu února a března uvede ČT1 v rámci cyklu "Nevinné lži". Uvidí se, jestli se pan režisér nezbláznil. 
 
A ještě něco - zanedloho o Katovi uslyšíte i ve spojitosti s Monkey Business - Roman Holý a spol. si ho totiž spolu s PSH pozvali na hostování do skladby s pracovním názvem “Rockin' At The Lobby Bar“. Jak to dopadlo, to už MB na rozdíl od nás, ví. My ostatní si musíme počkat na vydání jejich nové desky.
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná