Co nabídne J.R.Rotem Dremu a Fittymu?

Dnes je jméno Johnatan J.R. Rotem takřka trendem. Kdo ho nemá, nemůže počítat s úspěchem. Věděli to Game, Snoop Dogg, Rihanna, a teď to ví i Dr. Dre a 50 Cent. Právě ti dva vydávají tento rok svá alba a J.R. Rotem na nich nesmí chybět.

 

Dreho "Detox" je konečně ve fázi příprav a Izraelec Rotem má plné ruce práce: "Dr. Dre's a perfectionist, and if it's not up to his standards, which are pretty much the highest in the game, then he's not releasing it," řekl Johnatan billboard.com. "He changes the sound of music every time he comes out. So though I can't say for sure, I'd like to say it is. Last year he was focusing on Busta Rhymes and the Game's albums. But "Detox" is his main focus now."

 

50 Cent je v přípravách mnohem dál. Jeho deska se blíží a vyjít by měla na jaře. I u něj se fanoušek Stinga, Queenů a The Beatles blýskne s beatem: "I'm working very closely with 50 and he doesn't seem angry. He's at the top of the game. He's focused on making an album to  save hip-hop, and I think a lot of people feel that way. 50 is an incredible force, who doesn't need to put out an album for money or respect. He's got both so we're trying to make a new sound. He's a trendsetter like Britney is in pop music".

 

Je zajímavé, že Rotem přirovnává Fiftyho zrovna  Britney Spears. Na druhou stranu, dalo by se u nich najít i pár vizuálních stejností.


 

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná