Co je nového u Wu-Tang Clanu?

Jestliže se může nějaká letošní sólová deska vzešlá z útrob staten islandského clanu honosit nálepkou "the highly anticipated", jisto jistě jí je Raekwonovo čtvrté řadové album "Only Built 4 Cuban Linx II". To už by podle rapperova managementu měla být téměř, dokonce jestli ne zcela, dokončena a The Chef, jehož jedenáct let starý platinový debut je považován za nejlepší sólové album celé mnohohlavé party, a který boduje i na novém Method Manově albu v hymnách"The Glide" a "Presidential MC", se bude moci pyšnit produkcí mančaftu RZA a Dr. Dre, kteří se údajně o podklady podělili rovným dílem.

Šestatřicátník Lex Diamonds, jenž mimo jiné před pár dny zaujal tím, že prostřednictvím oficiálních stránek clanu oslovil všechny talentované producenty "tam venku", aby mu v případě zájmu o spolupráci s ním poslali své CD s beaty, prozatím neposkytnul jak konečný tracklist, s jehož zveřejněním se stále čeká na definitívu, tak i hosty, v jejichž souvislosti se zatím tutově skloňuje pouze Wu-Tang Clan.

Co se týče Tonyho Starkse, spekulovalo se, že by se měl objevit v týmu hostů na Jay-Zího ohlášeném listopadovém návratu z důchodu, nicméně pravděpodobně se tak nestane. Prezident Def Jamu měl ovšem údajně Ghostface (kterému mimochodem za dva dny startuje třítýdenní evropská tour) požádat, aby si nachystal na konec nového roku, přesněji řečeno 12. prosince, nový materiál, jehož pracovní název zní momentálně "More Fish".

Jinak workoholik RZA stále v New Yorku natáčí Ridley Scottem režirovaný film "American Gangster", v němž hraje po boku lidí jako Russell Crowe, Denzel Washington, či T.I. a asi neprozradím žádné tajemství, že jde o doposud největší filmovou roli jeho kariéry. A to nejlepší nakonec, v nejbližších dnech si také The Abott naplánoval studiovou session s Ticalem, ze které by snad měly vzejít plány na nové LP WTC...

Zdroj: WTCorp

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná