RUKAHORE_SHOP_BANNER

Co je nového u Aggro Berlín?

Přinášíme vám horké novinky z německého Aggro Berlin, kde se toho za poslední dobu stalo víc než dost.

Rozeberem si je hezky popořádku. Třetí listopadový den vyšlo první Flerovo DVD. Čistých devadesát minut plných videoklipů, záznamů z backstage a živých koncertů.

15.11. vyjde Sidova první kniha s názvem " Ich will mein Lied zurück", respektivě autor Marcel Feige ztrávil po boku Sida půl roku a sepsal pro fanoušky Sida Sidův nelehký život. Mimo to by měl 24tého listopadu vyjít i Sidův nový singl "Strassenjunge" - není žádný Gangsta, žádný vrah, žádný zloděj, jen obyčejný kluk z ulice! Jehož klip měl již 3.11.2006 premiéru v TRL na MTV. A od 6.11. by měl být běžně k vidění na hudebních kanálech.

17tý listopadový den vyjde první sólo album Flerova parťáka G-Hota s názvem "Aggrogant". Mimo své kolegy z Aggro Berlin, zde najdete jako hosty například Moka, Majora, Bosse A, MC Bogyho a Frauenarzt. O cuty se postaral DJ Proof.

 A nakonec i něco pod stromeček? Možná..Bydlí ještě ve svém bloku? Tráví ještě s dámama v klubu? Je na něj jeho matka ještě pyšná? Nosí stále svojí masku? Otázky na které nám může odpovedět pouze Sido. Konečně je to tady, muž se zlatou maskou produkoval velmi osobní album, které by mělo vyjít první prosincový den,ptejte se po albu "ICH".

Nechte se překvapit co přijde jako další horká novinka..

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná