Čistychov je první tváří MadSkillova labelu, další sólo ještě v roce 2017

Z dlouhodobého hlediska má slovenský rap několik významných osobností a půlku svého života už se drží v tamní TOP 5 i petržalský Čistychov, jehož si lze spojovat také s pojmy Názov stavby, 2D nebo L.U.Z.A.

 
Právě se Slipem a Hajtkovičem to bylo v roce 2016 naposledy, co jsme měli možnost slyšet autora alb "Rap/Evolúcia", "Posledný doberman" či "Né Produkt!" na studiové nahrávce. Do několika měsíců by se to však mělo změnit...
 
Ten, co už byl i na "Repertoáru", kompilacích "East Side Unia" nebo Wichově debutu "Time Is Now", na němž je snad dokonce jediným interpretem, který dostal šanci hned ve dvou skladbách, se totiž soustředí na svůj solo návrat.
 
Jak avizovalo nové vydavatelství Chop Down Records, právě Dano je jeho prvním podepsaným umělcem a jeho novinkový počin by měl osvěžit tuzemskou scénu ještě do konce roku 2017.
 
Avízo labelu je sice obecné, až to bolí, ale Čisty už je ta léta značkou, které lze věřit. "Můžete se těšit na album jak undergroundové, tak newschoolové, se zajimavými hosty a kvalitními producenty," avizuje web chopdownrecords.com, s tím, že tutovkou bude přítomnost v Čechách usazeného Dje MadSkilla, jenž za celou značku stojí.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná