Čím je pro Logica důležité soukromí?

Marylandský zázrak Logic si pochvaluje prodeje svého debutu "Under Pressure". Mladému representantovi Def Jam Records evidentně nechybí začátečnický optimismus. V rozhovoru pro rádio Hot 97 se rozhovořil o tom, proč podle něj hip hop zažívá v roce 2015 renesanci a proč si chrání své soukromí.

 
Logicovo první sólové album se setkalo se slušným kritickým i finančním úspěchem, přičemž interpret se v rozhovoru, věnovaném půvoně jeho soukromému životu, s Peterem Rosenbergem šířeji rozhovořil o způsobech, jakými je hudba distribuována. Podle autora se v minulosti střídala obliba singlů a desek, přičemž hip hop zažívá podle něj v této oblasti nový rozkvět. Sám také uvedl, že spíše tíhne k tvorbě alb než jednotlivých singlů.
 
"Myslím, že to je něco kolem 300 000 kopií, což je dobrý," cituje Logicovu odpověď na otázku, jaká byla prodejnost "Under Pressure", server hiphopdx.com. "Hip hop zažívá renesanci. Víte, jak to myslím? Dřív to byly popový hvězdy jako Sinatra, Crosby, Elvis, všichni tihle lidi. Bylo to o vinylu. Bylo to o singlech. Pak tu máte 50., 60. léta až do roku 2000, kdy to začalo bejt o albu. O tvorbě alba. Vždycky tu byli střelci s jedním hitem a lidi, který dělaj singly. A někdy od roku 2005 až doteď jsou to znělky," říká marylandský člen RattPack.
 
Logic se v rozhovoru věnoval ale v první řadě svému soukromí, které si chce v budoucnu více střežit, zejména kvůli manželskému svazku, jenž se jezdec Def Jam chystá uzavřít. "Nehlídám si soukromí zas tak moc," odpověděl. "Ale má to svoje úrovně. A vždycky říkám lidem, když se mě na něj ptají: 'Pamatujete si pořad Cribs? Epizoda s Mariah Carey. Ukazuje prdel po celym New Yorku. Šílený. A úplně na konci tý epizody je ve svojí ložnici a nenechá vás vejít dovnitř. A celej ten díl končí tím, že říká: 'Dala jsem svůj život na nahrávku. Jsem v tabletech. Jsem tady. Pozvala jsem vás k sobě domů. Tahle ložnice je jediným místem, které je opravdu moje.'' Je to stejný, jako když mluvím o mém vztahu. Dělám to jen do určitý míry. Protože, jak jsem říkal, než se rozeběhly kamery, je to můj útěk od hudby. Je to útěk od celýho toho pozlátka a pekla v jednom. Jdu k ní a jsem prostě normální. A to je něco, co nutně nepotřebuju, aby svět měl," líčí své důvody Logic.
 
Zdroje: hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná