Ciara intenzivně prožívá přípravy své desky č. 2

I přesto, že ještě stále doznívá tour k její dva roky staré premiéře "Goodies", dvacetiletý atlantský symbol sličnosti, jenž si v mládí díky otci okusil život v několika státech včetně evropské anabáze u našich západních sousedů, již usilovně pracuje na svém druhém albu, které ponese jméno "The Evolution" a kromě pár očekávaných jistot představí množství nových a neokoukaných producentů ve hře.  Anděl s ďáblem v těle, jíž se přezdívá "First Lady Of Crunk & B", z čehož ale dle svých slov vůbec není nadšená, poněvadž na "Goodies" se v podstatě nalézá jen jedna čistě crunková záležitost, se na dané téma nechala slyšet, že nadále nechce být uzavřená pouze v jednom okruhu zvuků a tím pádem patřit mezi snadno zařaditelné zpěvačky.


Kromě předpokládané účasti stálic Jazze Pha, Rodney Jerkins, Will.I.Am, nebo The Neptunes, již ovšem nechce blíže specifikovat chystaný zvuk a už vůbec ne jména producentů, kteří se dosud neměli nikde možnost představit a Ciařinu šanci tak budou jistě chtít uchopit za pačesy. "I didn't want to give out a name, because then people will say, 'Oh, Ciara is doing this kind of music now.' Because on my first album they kept calling me [the First Lady of Crunk & B], but I only had, like, one song. Now, I'm excited about all the new producers I'm working with. They're actually new, they've never been on any artist's album, period. And that's special to me because that's what their dream is and I'm giving them the chance to do it. To me it's all about that new person and that new energy."

Zpěvačka, jejíž srpnový singl "Get Up" s hostujícím Chamillionairem (z již potvrzených hostů desky jsou známa jména jako Chris Brown nebo Lyfe Jennings) pravděpodobně již znáte, a pokud ne, na jejím myspace profilu, kde je k němu i video, můžete vše dohnat právě teď, dále poznamenala, že se na své novince ujme aktivnější role než tomu bylo na premiéře - a to jak co se lyriky,, tak zásahů do produkce týče. "Everything is so exciting, honestly. There's so many things going on right now and to just be able to grow [artistically] and have this, I'm appreciating everything, every moment of it. I think everyone will like it when they hear it. The energy — I'm taking it to another level." Nicméně to, jestli stejné nadšení vydrží i jejím fanouškům, se dozvíme až 14. listopadu.Tehdy totiž ona evoluce opustí brány La Face Records.


Zdroj: HH-Mag

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná