RUKAHORE_SHOP_BANNER

Chytí Diddy poslední vlak do Paříže?

Pár věcí nechápu; divím se, že se o mravencích hovoří jako o pracantech všech pracantů, když to tak vůbec není a překvapuje mě jmenování Dje Khaleda prezidentem Def Jam South, po němž bude dohlížet na interprety jako Ludacris nebo Young Jeezy. Člen Terror Squad je živoucím důkazem toho, že budovat kariéru lze i křikem a hraním v klipech.

Zlatý Sean "Diddy" Combs, jenž prozradil pár detailů ohledně jeho šestého studiového alba, které dorazí zhruba dva roky po poslední desce "Press Play". Novinka, jejíž zvuk Diddy označil jako "electro-hip hop soul funk", se bude jmenovat "Last Train To Paris".

Disk, který se u Bad Boy plánuje na 22. září, má být hlubší než jakákoliv nahrávka, kterou kdy Biggieho parťák udělal. "Bude to silná a pravdivá love story. Jsem to já bez slunečních brýlí," zavtipkoval hiphopový milionář, který opět nic neponechá náhodě ani po produkční stránce. Bude tam The-Dream, Tricky, The Neptunes, T-Pain, Rodney Jerkins či Maro Winans, s nímž na zmíněném posledním cédéčku připravili výjimečnou věc "Through The Pain (She Told Me)".


Zdroj: HH-Mag

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná