Chino XL konečně s dalším albem

Chino XL už několik let odkládá vydání svého alba "Poison Pen" kvůli problémům s labelem American Recordings a rok co rok se dovídáme, že "letos už to vyjde". Chino si našel nový domov Activate Entertainment a album by měl konečně vydat 22. února, odlišné od původní verze, která podle rappera byla moc temná, a tak se rozhodl celou věc předělat. Zatímco před dvěma lety byli mezi hosty hlášeni Ras Kass nebo Tame One, na nové verzi uslyšíte lidi jako Killah Priest, Jayo Felony, Proof nebo Psycho Les. Fanoušci už určitě znají singl "Wordsmith", který se na albu objeví. Otázkou zůstává, zda se vydání neposune o další rok...

Zajímavé je, že CD by mělo obsahovat i extra disk s třicet minut dlouhým storytelling trackem, přičemž poklad se pochopitelně několikrát změní, protože se sebelepším beatem by půlhodinová skladba začla nudit. Jinak Chino nahrál asi 170 skladeb, z nichž nakonec vybral 19.


Novinka ze 7.11.2004 (Krysa)
Chino XL podruhé mrtvý?
Aktualizace
Server rapnewsdirect.com uvedl, že níže předložená zpráva smrti rappera Chino XL byla vymyšlená. Původní zdroj se tvářil, že zprávu zkopíroval z internetového magazínu Inland Valley Daily Bulletin, kde ale žádný takový článek není.


Původní článek
Hiphopovými weby se šíří zprávy o smrti rappera Chino XL. Devatenáctiletý mladík, oblečený celý v černém, na něj měl ve čtvrtek v půl čtvrté ráno třiikrát vystřelit v Kalifornii. Střelba mohla mít souvislost s beefem, který Chino měl v polovině devadesátých let s 2Pacem, protože vrah během činu zařval "Thug Life!", což je známý Pacův slogan. Policie nechtěla uveřejnit žádné další detaily.

Chino XL kdysi zesměšnil Tupaca v jednom freestylu, když o něm prohlašoval, že musel být znásilněn během jeho pobytu ve vězení v roce 1995. 2 Pac odpověděl několikrát, například na konci známého tracku "Hit 'Em Up". Není to ale poprvé, co se mluví o Chinově smrti. V červenci 2003 kolovaly hudebními sajtami informace o tom, že rapper tragicky zemřel během autonehody v Arizoně, což se později ukázalo jako nepravdivé, protože se jednalo o rappera se jménem XL. Dodávám, že "nová smrt" je rovněž z kategorie "rumors", tedy nepotvrzené zprávy, proto doufejme, že to není pravda.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná