Chief Kamachi představuje Juju Mob

Juju Mob, spolek z Pennsylvanie okolo Chief Kamachiho, jehož sólo debut "Cult Status" vyšel mimochodem loňské léto, nedávno dokončil svou dlouhohrající prvotinu pojmenovanou "Black Candles", jež uzře povrch zemský 17. května na Eastern Conference Records. Kromě Kamachiho jsou ještě ve skupině pánové Reef The Lost Cause, což je údajně jedna z dalších freestylových battle mašin a Charon Dol, jenž je vítěž pittsburghské beatmakerovské soutěže.

Jen dodám, že na produkci ho doplní i jejich firemní šéf Mighty Mi z tandemu High & Mighty, jejichž další LP "12th Man" s hosty typu Sean Price, Tame One a Princess Superstar vychází o něco málo později - 31. května.

Tracklist:
1. Word Of Mob
2. Black Of Dawn
3. No Hard feelings
4. This
5. Radios
6. No Chorus
7. Right!
8. Voodoo Doll
9. Never Walk Alone
10. Situation
11. Akbar
12. My Squad
13. Burning Candles
14. Angel Feathers


Novinka z 25. 5. 2004 (K-Hill)
Chief Kamachi v dobrých rukou
Další filadefská naděje rapu, která o sobě dlouho nedala vědět, je už zase aktivně zpět. Rappa Chief Kamachi se nám po své desce podezřele dlouho neozval, teď tu však jsou nové zprávy z Philly.

Na labelu Good Hands Records, malém vydavatelství, které třeba loni vydalo sympatický singl Elixe, pokřtil totiž Chief Kamachi na prvního apríla svůj nový singl "The Best", kde mu hostuje rapová ikona, Guru z Gang Starr.

Navíc by měl už tohle léto vydat celou desku "Cult Status", konkrétně 27. července, opět v dobrých rukou na Good Hands ve spolupráci s mocnějším labelem Eastern Conference Records.


NOVINKA z 26.6.02 (K-Hill)
Chief Kamachi našel brloh na zimu!
Producent Chief Kamachi se na zimu ubydlí v domově labelu Sound-Ink Records, kde již brloží interpreti King Honey či známější M.F. Doom alias Viktor Vaughn. Tento label upsal Kamachiho k produkci alba King Honeyho a slíbil mu svoje album na jaro roku 2003. Chief a King již spolu stvořili pecku "Trinity", která se právě objeví na King Honeyho albu a vyjde také jako singl. Mimo Kamachiho produkce se na rapu ještě budou podílet hosté Hezekiah a Gos, remixy ošefují Heat Sensor a DJ/ rupture. Album King Honeyho se do matriky zapíše jako "The Honey Dome" a mělo by se do konce roku objevit na trhu, stejně tak jako >M.F.Doomovo "Vaudeville Villian". Kamachi tak rozšířil řady dalšího indie labelu Sound-Ink Records.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná