RUKAHORE_SHOP_BANNER

Chaozz brzy odhalí novou skladbu s refrénem "Pojď se vyvětrat, smrade"

Když nebude počítat loňský pražský dvoják, formace, jež u nás dostala rap do hitparád, se vrací na pět velkých koncertů po dlouhé šestnáctileté pauze. Turné nazvané "Ale už" startují Chaozz symbolicky v pátek 13. dubna ve vyprodaném sále brněnského Sona.

Foto kredit: Vilém Kabzan
 
"Poprvé v životě jsme zkoušeli," přiznal Ba2s před šňůrou, na níž Chaozz doprovodí kapela, kterou si vypůjčili od spřízněných Prago Union. 
 
Kromě průřezu hity z desek "...a nastal chaos", "Zprdeleklika", "P.E.S." a "Sakum prdum" návštěvníky čeká i slibovaná premiéra nové písně. 
 
"Refrén je: Pojď se vyvětrat, smrade," popsal ji Deph. "Trošku profouk-neme ty kostlivce ve skříni. Určitě to ale nebude vzpomínací. Styl je něco mezi Cha-ozzem a Prago. Prostě to jediný, co umíme."
 
Kapela zdůrazňuje, že jí rozhodně nejde o žádnou velkou nostalgii. "Všechno naskočilo tam, kde se přestalo. Myslím, že turné si kluci i já po těch letech fakt užijeme, lidi to evidentně taky zajímá, takže nás čekají příjemná setkání," těší se Chaozz na koncerty, které kromě premiérového Brna hostí Pardubice, Plzeň a Ostrava. Celé turné pak vyvrcholí 31. 5. koncertem v pražském Foru Karlín. 
 
"Dneska už konečně budou moct přijít i ti, který to tenkrát měli od rodičů zakázaný," pronesl Kato a pobaveně dodal: „Myslím, že nejvíc za svý to vzal Fugaz, kterej si za těch patnáct let nesvlíknul ty stejný lacláče.“
 
Chaozz mají v tuto chvíli naplánovaných pět koncertů. Zda na comebackové turné naváží deskou nebo dalšími koncerty, zatím nepotvrdili ani nevyvrátili. Turné "Ale už" tak zatím zůstává jedinečnou šancí vidět naživo kapelu, která v lehce odlišeném proudu od PSH, WWW, 6 polnic či Coltchy pomáhala psát historii českého rapu. 
 
Chaozz: Ale už tour 2018:
 
13. 4. Brno, Sono
14. 4. Pardubice, Žlutý pes
27. 4. Plzeň, Papírna
4., 5. 5. Ostrava, Brickhouse
31. 5. Praha, Forum Karlín
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná