Chali 2na, Casual, AG & Dan The Automator utvořili super tým

Co se týče jednorázových all-star teamů, na scéně už jich bylo hned několik. Zatím naposledy se mluvilo o čistě dámské trikolóře ve složení Shawnna, Jacki-O a Remy Ma, na jejichž případnou společnou desku si ovšem budeme muset ještě nějaký čas počkat.

Nyní se v jeden projekt Room Service spojili také Chali 2na (ex Jurassic 5), Casual (Hieroglyphics), AG a Dan The Automator. Prvně jmenovaný, jemuž by mělo do konce roku vyjít sólo album, všechno popsal následovně: "Byli jsme na tour po Kalifornii s Danem The Automatorem a protože jsme neměli tourbus, jezdili jsme vypůjčenýma autama. Casual s AGím seděli vzadu, dost jsme toho namluvili o nahrávání a když jsem přitáhnul mé ProTools, konverzace se otočila v udělání třech až čtyřech tracků za týden. Rozmýšleli jsme se mezi spoustu jmen, když jsme ale byli jeden den na hotelu, objednali jsme si nějaké jídlo a po zaťukání na dveře slyšeli "Room Service", na což jsem řek, že se přece můžeme jmenovat právě takhle."

Čtveřice tak momentálně maká spolu a rozhoduje se o prvním singlu, za něhož pravděpodobně bude zvolena skladba "It´s Got A Name". Alespoň předběžný termín příchodu je ovšem stále ve hvězdách.


Zdroj: HHNLive

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná