Cestovatel The Game v polovině posledního alba kariéry

Chlápek, jehož hruď zdobí logo N.W.A. a ani portrét Eazy-E na jeho pravém předloktí rozhodně nezapře jeho dávný vzor, je jedním z mála současných rapperů, který ctí tradice westcoast zvuku. Byť se Game, jehož tak nazývala babička díky jeho soutěživé povaze již v dětství, momentálně nalézá na evropském turné, i tak je nahrávání jeho třetího a dle slov samotného emceeho také posledního alba zhruba v polovině.

Před časem byl Game na Miami ve studiu s úspěšným producentským duem Cool & Dre, z čehož vzniknul song "Street Ryders", ve kterém se objeví také Nas s Akonem, o jehož příspěvku se vyjádřil stručně a výstižně: "He is dope."  

Na celosvětovém turné, které zakončí v Japonsku a na němž by se měl zdržet až do konce příštího měsíce, se toho pravděpodobně moc nahrávat nebude, nicméně na dotáhnutí svého třetího LP prý zapracuje ihned po návratu. Track "Compton" s neúprosným Will.I.Amem na beatu již existuje, jestlipak se dočkáme také pecky "Horná Streda"?

Jo a mimochodem, v právě probíhající okurkové sezóně by se mělo dostavit ještě jedno video z jeho loňské desky "Doctor´s Advocate".


MySpace

Zdroj: HHNLive

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná