Celosvětová premiéra Rihanny a Jay-Zího právě dnes

Takzvaně usnutí na vavřínech vás nesmí ani napadnout pokud jste zapsání na rosteru Jiggova Def Jamu. Takové myšlenky jistě nemá ani devatenáctiletá Rihanna, která je stejně jako třeba Sean Paul známá především svým nadáním tvořit taneční hitovky.

 

Její jméno vešlo ve známost v roce 2005, kdy si odbyla premiéru prostřednictvím plnohodnotného LP "Music of the Sun". Na něm se objevila mimo jiné píseň "Pon the Replay", kterou zná dnes každý druhý důchodce. Tenhle hit byl možná ještě v hitparádě v Esu, když slečna Robyn Rihanna Fenty navázala druhým albem "A Girl Like Me".

 

Nyní vše směřuje k dalšímu zářezu. Opálená ostrovanka z Barbadosu se ukáže v kooperaci s Jiggou a C. Tricky Stewartem na beatu v  pilotu jejího třetího alba, jenž nese název  "Umbrella", který dnes v pět hodin odpoledne vystřelí jako blesk z čistého nebe nad Karibikem. Jeho internetovým zveřejněním se zajistí globální premiéra. Vy toho můžete být svědky  na oficiálních stránkách Rihanny. Ačkoliv její třetí album zatím nemá jméno, ví se, že vyjde 2. červa. Takže to náležitě zkontroluj.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná