Čekali jste Dreho ´Detox´ ještě letos? Opět smůla

Pamatujete si ještě na záběry z nahrávacího studia Aftermath ze začátku roku, kdy Dr. Dre a Bishop Lamont hovořili v tom smyslu, že sólovému návratu po osmi letech už opravdu nic v cestě nestojí a zaručeně k němu dojde v září? Plané naděje...deska producentské superhvězdy, o níž se vážně mluví rok co rok již několik let, na bookletu rozhodně nebude mít uveden letopočet 2007.

Jak prozradil Elliott Nelson z nejprodávanějšího hip hopového magazínu XXL, objevitel Eminema, Fiddyho i Gamea se měl koukat z coveru slavnostního čísla k desátému výročí časopisu. I kvůli tomu jsou neustálé posuny jeho nahrávky, na níž by si měl zaprodukovat také Hi-Tek, Jonathan Rotem, Just Blaze či Scott Storch, určitě škoda. Nový termín hovoří o první čtvrtině 2008. Time waits for no man...

Když jsme u této firmy, u Raekwonova "Only Built 4 Cuban Linx II" svítí už celé měsíce ´někdy v létě´. Dle rozhovorů už je prý The Chef takřka hotov a s výsledkem je prý nadmíru spokojen. Doufám, že budeme stejně tak nadšení i my fanoušci. Dříve než na podzim to ale určitě nebude.

Zdroj: CrackSpace

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná