Cee-Lo: Gnarls Barkley, Goodie Mob i sólo. Bude vše

Cee-Lo Greena, který spadá i do obsáhlého kolektivu Dungeon Family, můžete v bookletech, ve skladbách a na koncertních pódiích potkávat už od poloviny devadesátých let, v nichž svou profesně pestrou hudební kariéru protkanou sólovou i skupinovou dráhou odstartoval. 

I když Goodie Mob opustil nějakých osm let zpátky po LP "Wold Party" a na posledním počinu "One Monkey Don´t Stop No Show" z roku 2004 tedy nefiguroval, reunion je víc než dobré na cestě a jejich nové CD vyjde na jeho vlastní značce Radiculture Imprint.

Kromě toho se atlantský rodák společně s Danger Mousem věnuje přípravám druhého alba Gnarls Barkley, které by rádi vypustili ještě tento rok, přesněji v prosinci. Prý se tentokráte obejdou bez masivního proma, jako tomu bylo při debutu "St. Elsewhere" a dokonce poté nevyrazí ani na žádnou tour.

Aby si toho náhodou rapující a zpívající producent Eldorado Lo nenaložil málo, už došlo i na anonci jeho třetího čistě sólového alba, které však zatím nedisponuje žádným termínem vydání a spíše tak jde o záležitost pro příští sezónu.


Zdroj: SOHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná