Část Killarmy a Wu-latino Europe po víkendu v Praze...Soutěž o 4 vstupy

Beretta 9 spolu s dvojkou Co – defendants (Enza & Taxi) se v rámci jejich evropského turné představí 16. a 17.dubna českému publiku v klubu Bordo.

Emcee, který je znám rovněž jako Kinetic, zosobňuje v Killarmy jednu polovinu zástupců Ohio na mikrofonu. Na společných projektech se podílí od roku 1997, kdy doplnil sestavu 4th Disciple, 9th Prince, P.R. Terrorist ( nyní znám jako Dom Pachino), Islord, Killa Sin & ShoGun Assasson na hudebním nosiči ‚Silent Weapons For Quiet Wars’, na kterém se mimo jiné objevila píseň ‚Fair, Love & War‘, jež se dočkala i obrazového ztvárnění. Podobný název jako zmiňovaná pecka dostalo jejich třetí album(‚Fear, Love & War‘), jenž vyšlo čtyři roky po vydání debutu a přineslo s sebou i procítěnou ‚Feel It‘.

Od Co – Defendants se dá očekávat, že svůj čas obětují promu jejich nové desky, která má vyjít v květnu. Souhlas ke spolupráci potvrdili Shabbazz , Killarmy & Brooklyn Zoo ( Wu – Tang pobočky točící se momentálně kolem Budha Monka )

16. 4. se o roli předskokana postará pražská skupina Neplatná Identita. Lístek na místě zakoupíte za 340,-. Vše odstartuje v 19:00. Těšte se.

Ochutnávky:
Wu Tang Clan Killarmy

Killarmy - The Shoot Out

Blesková soutěž o 4 volné vstupy:
V jaké jazyce rapují Co-Defendants?

Odpovědi s předmětem bordo a celým vaším jménem prosím na mejl soutěž@bbarak.cz do nedělního večera. Hodně štěstí!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná