Cassidyho příběh pokračuje

Je to teprve týden, co byl philadelphský rapper Cassidy shledán vinným za „neúmyslnou“ vraždu a už polemizuje o tom, co bude dělat, až se zase nadechne čerstvého vzduchu na svobodě.


„Jsem rád, že mě neodsoudili za úmyslnou přípravu vraždy i za tento trest. Mohlo to dopadnout hůře“, prohlásil Cassidy. „Nemohu se dočkat momentu, kdy budu moci pokračovat v budování své kariéry. Zároveň se také chci neprodleně znovu setkat se svojí rodinou, přáteli a fanoušky."


Rapper,  který kdysi převzal svůj umělecký pseudonym od proslulého gangstera říká, že nehodlá dělat humbuk kolem své kauzy. Podle jeho slov by měl tento incident varovat mládež před podobnými prohřešky a také doufá, že jeho slova dorazí k otci zavražděného.


„Já sám jsem otec malého dítěte a jelikož jsem trávil spoustu času ve studiu, na turné, a ne s ním, moc se těším, až budu zase u něj“. Mimochodem, jeho pobyt ve vězení nebude trvat dlouho. Celý proces začal v červnu minulého roku, a jelikož se doba, během které soud probíhal, započítával do trestu, mohl by být Cassidy The Butcher za 2-3 měsíce venku.


„Až vyleze z basy, nečekejte, že budeme z jeho story dělat gangsterku a propagovat násilí. Spíše z toho uděláme příběh jakési nápravy“, říká dobrý přítel a mentor rappera, beatmaker Swizz Beatz. „Cass bude pokračovat v tvorbě, jenže jeho texty budou mít pozitivní podtext. Hodlá jimi vysvětlit, že násilí není řešení žádných problémů.“ V létě plánuje duo rappera a producenta vydat nové album.


Související:
Cassidy je vrah


Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná