RUKAHORE_SHOP_BANNER

Cassidy je vrah

Barry Reese, kterého zná hiphopový svět pod jménem Cassidy, je stíhán ve své rodné Philadelphii za vraždu. Ta se odehrála 15. dubna tohoto roku, kdy Cassidy a dva jeho kamarádi začali střílet na tři muže. Dvaadvacetiletý Desmond Hawkins, kterého údajně Cassidy střelil zezadu brokovnicí, nepřežil. Ostatní napadení leží v nemocnici se střelným poraněním.

Úřady tvrdí, že útočníci byli vybaveni puškami typu AK47, pistolemi a spoustou dalších zbraní. Zatykač na Cassidyho byl vydán 8. června a je obviněn za držení zbraně a vraždu. Cassidyho advokát Michael Giampietro samozřejmě vše popírá a tvrdí, že jeho klient nemá s přestřelkou nic společného. Kromě rappera, kterému má vyjít koncem měsíce nové album "I´m A Hustla", byl dopaden další z útočníků, třiadvacetiletý Abdul West. Po třetím, zatím neidentifikovaném muži, policie pátrá.
Novinka ze 12.6.2005 (Bobby)
Nový Cassidy již koncem měsíce
Cassidy, jezdec ze stáje J Records, který vpadl na scénu v roce 2003 singlem "Hotel", a jehož loňský debut "Split Personality" ještě nestačil ani pořádně zestárnout, se za několik dní přihlásí o slovo s počinem číslo 2, jenž bude nést výstižné jméno "I´m A Hustla". Jméno pilotního singlu zní "B-Boy Stance" a o produkci se postaral Swizz Beatz (kromě něj zde budou k naleznutí beaty od pánů Neo Da Matrix, L.E.S., DJ Scratch, či Hot Runner). Pokud se nestane nic neočekávaného, brzy by ho měl následovat kolega "I´m A Hustla", v jehož remixu se mimochodem představí i queen of hip hop soul Mary J. Blige. Mezi hosty se dále objeví Nasty Nas, Fabolous, Mario a Lil´ Wayne.

CD ruku v ruce doprovodí i DVD, na němž budou moci fans nalézt například necenzurované verze videoklipů "B-Boy Stance" a "I´m A Hustla", záběry z jejich samotného natáčení, rozsáhlou fotogalerii a v neposlední řadě také několik bonusových tracků.

Datum, kdy se prvně "I´m A Hustla" oficiálně podívá do ulic, bylo stanoveno na 28. června.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná