RUKAHORE_SHOP_BANNER

Cam´Ron byl postřelen. Sleduj video s jeho komentářem

Cam´Ron, jenž v posledních letech proslavil svoji oblíbenou fialovou barvu, byl v pondělí ve dvě hodiny v noci postřelen.

Podle prozatimních informací šlo pravděpodobně o loupež, kdy neznámí pachatelé chtěli ukrást Cam´Ronovi jeho Lamborghini. Cam´Ron na příkaz zloděje vystoupil z auta, který po něm poté vystřelil pár kulek, z nichž některé zasáhly Cam´Rona do ruky.

Pohotoví redaktoři v CNN a ABC během prvních hodin po incidentu o něm natočili reportáž, na kterou se můžeš kouknout níže.

Cam´Ron byl postřelen (CNN reportáž)

Cam´Ron byl postřelen (ABC reportáž)


Novinka z 25. 4. 2005 (Os10)

Cam´ron dokončil nové album a vrhl se na podnikání
Harlemský rapper Cam´ron, vydávající pod křídly Jiggova labelu Roc-A-Fella Records, nedávno dokončil své čtvrté sólové album (předešlá se honosila názvy "Confessions of Fire", "S.D.E." a "Come Home With Me"), které ponese jméno "Purple Haze". Člen partičky The Diplomats, do které krom něj ještě patří Jimmy Jines, Freeky Zeeky a zpěvanda Juelz Santana a s nimiž si loni připsal na konto desku "Diplomatics Immunity" se nechal slyšet, že jeho nový matroš uzře světlo světa v červnu letošního roku.

Další novinka z Cam´ronova tábora se však už netýká jeho hudební kariéry. Po vzoru kámošů Jay-Zího a Damona Dashe se totiž vrhá na podnikání a v nejbližších dnech zahájí činnost své vlastní nápojové společnosti. Jen doplním, že nápoj, pyšnící se názvem Sizzerup, bude směsicí koňaku, vodky a tropického ovoce, což může být kombinace vskutku zajímavá, nemyslíte?:)

Zdroj : Sixshot

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná