C Murder mění jméno

Rodák z New Orleans, jehož šesté LP "The Truest **** I Ever Said" vyšlo v březnu, na nedávné tiskové konferenci konané v Louisianě oznámil, že mění profesní jméno. Původní C-Murder, s nímž na scéně válčí od svého debutového alba "Life Or Death" z roku ´98, mění za C-Miller, což je vlatně "zkratka" jeho civilního jména Corey Miller. Údajně tak koná proto, jelikož se mu zdá, že kvůli uměleckému jménu a pověsti je pro zákonodárce příliš snadným terčem.


Novinka z 11. 2. 2005 (K-Hill)
C-Murder s novou vraždou
Brácha demána Master P má sice na pilno se soudem (info níže), nicméně chystá další vraždu. Na Koch Records mu má 22. března vyjít nová deska "The Truest Shit I Ever Said" (kauza je mu jistě dobrým promem). Už teď čekujte první singl "Y´all Heard", ke kterému je taky video natáčené v New Orleanském krimu.

Desku autor vykresluje jako "typicky pouliční". Mezi spoustou hostů budou převážně jeho kámoši Fat Joe, Soulja Slim, B.G., Akon, Capone, aj.

1 Hard For A.G. feat. Magic & Fiend
2. My LIfe
3. Holla At Me feat. Soulja Slim
4. Locked Up (remix) feat. Akon
5. Hustla’s Wife
6. Y’all Heard
7. Cammo feat. Mac & Curren$y
8. Stressin’ feat. Fat Joe
9. Whatever Boy
10. I Heard U Was Lookin’ For Me feat. Capone & Montez
11. Back Up
12. Mama How U Figure?
13. I Know I Live In The Ghetto
14. Started Small Time
15. Did U Hold It Down?


NOVINKA z 18.6.04 (Tano)
C-Murder zavraždil?
Rapper C-Murder, mladší bratr Mastera P., prezidenta No Limits Records, se připravuje na druhé soudní stání, při kterém bude čelit obvinění z vraždy a možnému doživotnímu trestu. Jako tragédii, která může znamenat konec jeho kariéry o tomto procesu mluví skoro všichni. Corey "C-Mudrer" Miller vyslechl termín druhého stání z úst soudce ve státě Luisiana. Termín je stanoven na 12.9.2005.

O co jde?:
www.rapnewsdirect.com: C-Murder byl uvězněn poté, co v nočním klubu kohosi zastřelil. Byl zatčen následně po dokončení svého alba "Trapped in Crime" (3., dosud jeho nejúspěšnější...) a ve vězení zůstává i při jeho vydání...

www.allhiphop.com přinesl 15.6. zpřesňující informace. Miller je stíhán za zastřelení šestnáctiletého Stevena Thomase. Přesné důkazy zatím nejsou, ale... očitý svědek tvrdí, že viděl C-Murdera s přáteli na mladíka zaútočit a následně uviděl jiskru od zbraně v místě, kde měl C-Murder ruku. Zbraň však nespatřil...

Další svědkyně pod přísahou mluví o tom, že viděla Millera mladíka bít, ale střelbu dosvědčit nemůže... Mluví také o tom, že těsně před střelbou viděla se zbraní muže, známého jako Calliope Slim. Nejzajímavější je ale fakt, že toto svědectví se u soudu doposud neobjevilo, "jelikož se mě na to nikdo neptal...". Tvrdí žena, jejíž jméno zůstává v anonymitě.

Jak se celý proces vyvine nehodlám předvídat. Doufejme jen, že spravedlnost nebude mít zalepené oči a že její misky vah převáží na tu správnou stranu. C-Muderovi totiž v případě prokázání viny hrozí doživotní vězení.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná