Bývalou múzu Big Puna čeká rušný rok

Pětadvacetiletý anděl s ďáblem v těle z newyorského Bronxu si letos naložil plánů až nad hlavu. Pakliže pomineme (pro zdejší publikum méně zajímavou) skutečnost, že připravuje vlastní reality show, jež by měla vpadnout na televizní obrazovky na konci období, ve stádiu příprav jsou i dvě desky.

Následovníka by se měla dočkat rapperčin rok starý debut "There´s Something About Remy", jenž tehdy vyšel v den Big Punisherova výročí, a který světu představil hitové singly "Whuteva" a "Conceited".

LP ponese název "PunisHer" a kromě toho, že bude zasvěceno/věnováno jejímu dávnému mentorovi, více světla by mělo vnést i do situací, jakými např. byly její odchod z Terror Squad, problémy s Fat Joem či Universalem kvůli slabé podpoře její prvotiny.

SRC Records by chtělo stihnout počin, na němž by nemuseli chybět ani lidi jako Juelz Santana, Cassidy nebo Papoose, ještě do konce roku 2007. Ještě předtím by ovšem mělo dorazit již dříve avizované album čistě ženského tria, jehož kromě Remy Martin tvoří chicagská Shawnna a floridská Jacki-O.

Remy Ma na MySpace

Zdroj: AllHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná