Byl jsem jediný člen N.W.A. na pohřbu Eazyho-E, řekl DJ Yella

Snímek "Straight Outta Compton" rozvířil v posledních týdnech nejednu diskuzi na téma N.W.A. včetně osudů jeho členů. Ožil tak znovu příběh Eazyho-E, jehož smrt byla v roce 1995 spojena s mnohými kontroverzemi. Smutnou okolnost navíc zmínil i bývalý DJ kapely Yella, který se o filmu "Straight Outta Compton rozhovořil pro VladTV.

 
Yella v rozhovoru podotkl, že byl jediným členem skupiny, jenž se objevil na pohřbu jejího zakladatele, přičemž podle jeho odpovědi je zřejmé, že členové N.W.A byli po Eazyho smrti v kontaktu jen velmi málo. "Ano. Myslím, že někteří lidé to nemohli přijmout," cituje Yellovu odpověď pro VladTV server hiphopdx.com. "Nevím, jaké jsou důvody. Až do dneška jsme o nich nikdy nemluvili. O tom důvodu se nikdy už mluvit nebude," odpověděl.
 
Rozhovor se zároveň týkal otázky, do jaké míry bylo ztvárnění Eazyho-E, včetně některých kontroverzí spojených s jeho životem, autentické. "Všichni víme, na co zemřel (AIDS, pozn. red.). Měl ho, byl mu diagnostikován, ale nevíme, jestli mu to dal někdo do injekce nebo jakkoli jinak. Nevíme to. Nikdy se to nedozvíme. Musíme jen přijmout, jak to je. Je konec. Je to dvacet let," uzavřel otázku Yella.
 
 
Zdroje: hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná