RUKAHORE_SHOP_BANNER

Byl Game opilý, když nahrával Doctor's Advocate?

Jedno interview s Gamem vyvolalo smíšenou reakci u jeho fanoušků. V první radě se to týká replik rappera o roli Dr. Dre v jeho kariéře a soukromém životě.

 

Ale odpovídaje na otázku webu Allhiphop "Ty jsi říkal, že Dr. Dre byl pro tebe druhým  otcem...", Game řekl: "V tomhle bizu se nedá důvěřovat nikomu".

 

Uslyšev otázku "Dremu je adresováno mnoho přívětivých slov na tomto albu, ale on se  nepodílel na produkci, ani na featuringu", Game odpověděl: "Jeho smůla! Ale nechci, aby někdo dělal něco, co nechce".

 

No a nakonec se rozhovor stočil k hlavnímu tracku alba "Doctor's Advocate", který je  zasvěcen právě Dremu.

 

Odpovídaje na otázku "Ty a Dre si nejste tak blízcí, jak by se ostatním mohlo zdát?". Game pronesl: "Já a Dre jsme spolu nevyrůstali a nedělili ve škole svačiny. Potkal jsem ho v 2001 - 2002 a tehdy jsme se opravdu spřátelili. Ale neznal jsem ho předešlých 20 let, takže jsem ani nemohl očekávat, že kvůli mě skočí ze skály, a ani já bych to pro něj neudělal. Hip-Hop, to je když je každý sám za sebe".

 

Moc podezřelá zpověď, zvlášť ohledně "byl jsem opilý, nic si nepamatuji". člověk měl dost rozumu napsat evidentní text, nahrát ho a hned zapomenout? A potom udělat hlavní track alba, nepamatuje si, o čem vůbec je? Vzniká pocit, že se Game stydí za to, co udělal - a kryje se za hloupá vysvětlení.

 

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná