Bustovo Flipmode Squad posiluje bývalý zpěvák Blackstreet

Deskou "The Big Bang" vrátivší se Busta Rhymes rozšiřuje řady své rodinné záležitosti Flipmode Squad, která již ukrývá scéně známá jména typu Rah Diggy, Rampage, nebo Lord Have Mercyho. Novým přírustkem a podle zakladatele Leaders Of The New School snad i obohacením je bývalý frontman R&B skupiny Blackstreet, Chauncey Black.

Spolu se svými kumpány vpadl Chanucey do hitparád věcmi "Before I Let Go" a "Booti Cal", které se nalézaly na jejich eponymní premiéře z roku 1994. Ještě větší úspěch se poté dostavil o dva roky později díky singlovce "No Diggity", v níž se představilo duo Dr. Dre a Queen Pen, a která skupině přinesla cenu Grammy.

Stejně jako většina ostatních - stejný žánr brázdících - desek, i jeho sólo prvotina s názvem "Church Boy" nabídne pár rapujících hostů. V tomto případě se budou přetřásat jména The Game, Young Buck, Rah Digga, Labb (spolu s M. Dollaz je u Flipmode také nováčkem), Spliff Star a pochopitelně sám velitel Busta Rhymes, který na jeho adresu poznamenal: “Seeing what he did with Blackstreet and knowing dude’s talent first hand, I knew without a doubt he would represent the Flipmode squad well."


Black, jenž se bude realizovat v podkladech od lidí jako Dr. Dre, LT Hutton, Davel "Bo" McKenzie či Teddy Riley, a který vše vyšle do hry prostřednictvím Flipmode/Motown/Universal, poté na stejné téma dodal: “I’ve been all over the world with Blackstreet and I feel good about stepping in my own lane and showing people what I can do.”

Singly "Everyday Is Your Birthday" a "Ride Or Die", v němž se na mikrofonu představí Rah Digga a Young Buck, jenž se nakonec Hi Tekovi nevlezl na jeho aktuální návrat "Hi-Teknology 2", snad něco málo o náplni LP "Church Boy", s nímž se počítá na začátek roku 2007, napoví. 


Pár tracků včetně zmíněných dvou singlů si lze poslechnout odtud. Na oficiální stránky poté tudy.


Zdroj: AllHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná