Busta Rhymes opět ve studiu

Busta Rhymes, vl.  jménem Trevor Smith Jr., rodák z Brooklynu, rozšiřuje řady těch, kteří se chystají v novém roce vydat album. Právě připravované "The Devil´s Cry" by mělo být v pořadí již jedenactým albem a zároveň jeho druhým u Aftermath Entertainment. Prvnií bylo letos vydané "The Big Bang", které sklidilo kladnou kritiku za to, že i přes chybějící momenty překvapení deska dokázala nadchnout průbojným kousavým projevem a aktualní produkcí, inspirujicí se starou školou.

Na nové desce by se jako hosté měli spolupodílet Bone Thugs-N-Harmony, Timbaland, Chamillionaire, Dr. Dre, Marsha Ambrosious, Nate Dogg, Obie Trice, Nas a Young Buck. V roli produkujících pak Eminem, Just Blaze, Buckwild, Havoc, Hi-Tek, Dr. Der, Mr. Porter a další.

Čili jinými slovy Aftermath opět hodlá sáhnout do osvedčeného šuplíku, tedy featuringy se zvučnými jmény. První singl z připravovaného alba, featuring s Nate Doggem & Young Buckem, nese název "Different" a vyjit by měl v nejbližší době. Přesné datum zveřejněni alba ještě neni známo, mělo by to být někdy v průběhu roku 2007, vime ale, jak to chodi, a tak si budeme muset počkat na upřesněni dat. Ostatně nový rok je stejně za rohem...

Text: Magie

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná