RUKAHORE_SHOP_BANNER

Busta Rhymes neměl nikdy na District!05 vystoupit. Kontroluj jeho vzkaz do Evropy!

Yes, rap je in, tak co kdybychom na něm vyvařili vatu? Přesně tohle se nejspíš honilo hlavou německým "promoterům", kteří si nalinkovali hvězdnej line up svého Discrict! 05 Festivalu. Jaká je realita?
Mrkněte na video, které poslal samotnej Busta Rhymes. V něm upozorňuje, že své vystoupení pořadatelské agentuře nikdy nepotvrdil. Tou dobou je totiž na šňůře po Státech. Slušná habaďůra ze strany německého pořadatele, nemyslíte?

Busta Rhymes Live Drop District05

Trošku mi to připomíná loňskej festival Creamfields a Public Enemy. Jinak poslední třešničkou v podělávkách byla tuším tahle akce, kdy z důvodu neobdržení honorářů nevystoupila/byla nasraná dobrá polovina všech učinkujících. Piss na toy pořadatele...

historie - District! 05 Festival se zhroutil, 26.5.2005 (Affro)
Vypadalo to, že Německým hiphopovým festivalovým molochům Splash! a MTV Hip Hop Open roste s novou akcí District! 05 Festival zajímavá konkurence. V sobotu 11. června v Dortmundu a o den později v Berlíně měl pódium ovládnout obdivuhodný lineup - Snoop Dogg, Nelly, Fat Joe & Terror Squad, Busta Rhymes a Jadakiss. Vypadalo to ale až moc dobře. Ze zákulisí se totiž ozývaly celou dobu hlasy, že akci pořádají businessmani, kterým je dávno přes čtyřicet a hip hop by byl tím posledním, co by je kdy zajímalo... Budiž, pokud by svou práci odvedli dobře, bylo by asi návštěvníkovi krutého koncertu jedno, kdo mu ho zprostředkoval. Jenže celá věc měla samozřejmě háček. Pořadatelé sice svůj lineup troubili tak nahlas, aby o něm věděl celý svět, jenže zapomněli v několika případech oslovit samotné inzerované interprety. Agentura Heavyrotation, která je pro ně měla bookovat (a která mimochodem pořádá zmiňovaný MTV HHO a bookuje i většinu velkých jmen pro Splash!) nikdy nedostala požadovaný deposit a včera rozeslala do svého novinkového fóra email, odrazující od kupování lístků na tento festival, s tím, že nikdo neví, kdo tam nakonec vystoupí. Dnešní informace už jsou konkrétnější a v Berlíně i Dortmundu by měli vystoupit jen Snoop a Nelly, viz aktualizovaný plakát. Škoda.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná