Bude videohra Marca Ecko trhák?

Módní návrhář a vlastník velice oblíbené oděvní značky Ecko Unltd. Marc Ecko před časem ohlašoval vydání vlastní videohry ve spolupráci s Atari, která by měla nést název ''Getting Up: Contents Under Pressure''. Nyní se nechal slyšet, že do maloobchodů již bylo rozesláno 500 000 kusů a do oficiálního vydání zbývá jen pár týdnů. V Americe se hra dostane na prodejní pulty 14. února a v Evropě o tři dny později.

A o co že v této hře půjde? ''Getting Up: Contents Under Pressure'' je klasická adventůra, kde je hlavní postava writer (kterému hlas propůjčil Talib Kweli), jehož úkolem je logicky bombit ulici, vlaky, ale taky soutěžit s ostatními crews ve městě a především mistrně prchat před tzv. CCK (Civil Conduct Keepers).

Hra je perfektně navrhnutá a zastihuje i nejmenší detaily včetně naprosto důvěryhodně vypadajícího města. Tvůrci tvrdí, že v této hře bude několik triků, které se ještě v žádné jiné neobjevily a president Atari Marc Mettis k tomu jen dodává: „Lidé chtějí ve hrách vidět něco nového, unikátního a originálního a to jim tahle hra nabízí.“ Kromě již zmiňovaného Talib Kweliho jsou ve hře ke slyšení RZA, Rosario Dawson, Charlie Murphy nebo třeba Diddy.

Na soundtracku můžete slyšet skladby jako ''Who Shot Ya'' od Notorious B.I.G. remixovanou Serjem (frontmanem hardrockové party System Of A Down), ''Clik Clak'' a ''Spray'' v podání Pack FM, ''Book Of Judges'' od Pharoahe Monche nebo ''Getting Up Anthem: Part 1'' od Rakima s Talib Kwelim.

Zdroj: SOHH, EckoUnltd.com


Související:
Další hiphopová hra

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Tom
  • Tom
  • 09.24 dne 03.12.2012

No celkem zajímavé a kde to bude k dostání? Značku Ecko mám fakt rád, ale poslední dobou se mi zdá že už jí hodně ubylo příznivců...

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná