Bude Raekwonovo pokračování Only Built 4 Cuban Linx další klasikou?

Jak jistě ví i kdejaký "franta vod vedle", "Only Built 4 Cuban Linx", jedno z nejlépe hodnocených alb hip hopové historie, které se může chlubit pětinásobnou platinou, bude mít už co nevidět svého následovníka v podobě druhého dílu. Sám RZA fanouškům slíbil, že "it will be a real classic" a kromě Ol´ Dirty Bastarda na něm Raeho podpoří všech zbylých sedm členů clanu. Dalším singlem bude po dobře přijatém "State Of Grace" pravděpodobně věc "Secret Inditement", za jejíž produkcí stojí právě Robert Diggs.

 

Své místo na albu bude mít zřejmě i J.Dilla, který dodal podklad ke skladbě "House Of The Flying Daggers" a o vklínění do základní sestavy by se údajně nemusel bát ani Scram Jones. I přesto přese všechno ovšem hodně lidí zajímá, jestli se na desce objeví i práce od Dr. Dreho. Californský vítěz naší ankety o nejlepšího beatmakera všech dob byl s Bobby Digitalem minulý týden ve studiu a výsledkem jejich sezení se staly tři nahrané tracky! V jednom z nich se v Dreově beatu dostávají příležitost vyřádit Raekwon, Busta Rhymes a RZA, což je all-star team se vším všudy, nicméně zatím se ještě neví, zdali si dotyčná píseň proklestí cestu na album.

 

Když už jsme u toho Busty, The Abott se na adresu jeho neustále odkládaného alba nechal slyšet, že "The new Busta album is absolutely crazy" a neopomněl ani před pár dny narodivší se Ghostfaceův počin "Fishscale", jenž se může pochlubit celkem slušnou prodejností. "If people liked the Ghostface album, they are gonna love the Cuban Linx part II album." Lex Diamond, jenž si v loňském roce vystřihl pouze dvě hostovačky (rýmoval v pecce "Advanced Pawns" na albu "Grandmasters" a nechyběl na Mathematicsovì sóle "The Problem") se zdá se opravdu na svůj návrat soustředí. Snad už nedojde k žádným dalším průtahům s termínem vydání..

 

Zdroj: WTCorp

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná