Bude po N.W.A. následovat i filmový životopis členů Wu-Tang Clanu?

Dosavadní finanční úspěch "Straight Outta Compton" inspiruje i další velká jména k zamyšlení se nad filmovou retrospektivou. Možný následník životopisného snímku N.W.A. se hlásí nepřekvapivě z New Yorku. Raekwon pro rádio Hot 97 poodhalil biografický snímek, jehož středem pozornosti by měla být legenda jménem Wu-Tang Clan.

 
Celá věc podle Raekwona zatím není ani na papíře, Chef se však netají tím, že ponětem k této úvaze se stal film "Straight Outta Compton": "Až budeme dělat na Wu filmu, bude to velký," cituje Raekwonovo vyjádření pro rádio Hot 97 magazín hiphopdx.com. "Protože řekneme pravdu. A myslím, že to, co miluju na Straight Outta Compton je to, že řekli pravdu. Když to zvedeneme na tuhle úroveň a to se děje, musí to bejt opravdovej příběh. Bude to zajímavý, protože jak jsem říkal, RZA jednoho dne trefil lotto. Věděl, koho měl, ale nevěděl, co měl," nabízí možný náhled na děj zvažovaného snímku Raekwon.
 
Pověstný autor desek s mafiánskou temtikou také krátce zmínil svůj dokument, který se měl náplní vztahovat k Wu-Tangu více než jeho album "Only Built 4 Cuban linx". "Momentálně je to již v plánech. Když se podíváte než všechny ty zásadní alba, uvědomíte se, že hodně z nich bude slavit dvacetiletá výročí právě teď. A myslím, že je hlavní, že jsme se přes to dostali. Není to jen Raekwonova nebo Ghostova záležitost. Mám na mysli, že to je věc celkovýho odkazu Hip hopu," dodal Raekwon v průběhu rozhovoru.
 
 
 
Zdroje: hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná