RUKAHORE_SHOP_BANNER

Bude letošek rokem R. Kellyho?

Když někdo dokáže prodat více než 50 milionů alb po celém světě, asi už něco umět musí, nebo ne? Jestliže je Mary J. Blige považována za úřadující královnu R&B, minimálně v devadesátých letech minulého století byl brán za jejího mužského protějška právě on.

Pár skandály ověnčený R. Kelly v posledních týdnech a měsících vypomohl několika svým kolegům z branže. Když se na Miami natáčelo video k remixu hitového singlu "Make It Rain", jehož se kromě Fat Joea účastní i T.I., Lil´ Wayne, Baby, Rick Ross a Ace Mack, ve víru dění samozřejmě neabsentoval ani děvětatřicetiletý zpěvák.

To samé platí i pro Young Jeezyho klip "Go Getta", které se natáčelo minulý týden v Atlantě. Pro svůj "I´m a Flirt" si ho pak vypůjčil i Bow Wow, v remixu "Promise" do něj vložila naděje Ciara a aby byl výčet co nejúplnější, pochopitelně nelze zapomenout ani na věc "That´s That Shit" od Snoop Dogga, jež je ke slyšení na jeho podzimní desce.

Nyní se ovšem chicagský rodák, jenž je ve hře již přes patnáct let, pokusí zaujmout svým dalším sólovým projektem. Nové LP, respektive jeho předběžné datum vydání, bylo stanoveno na konec května, s tím, že prozatím nebylo poskytnuto žádné podrobnější info a to i co se názvu alba týče. Kellyho gramofonová firma jen nyní dumá, jaký z nabízených tracků zvolí za první singl.

Ještě do konce roku je pak v plánu i koncertní DVD. Fanoušci se tak mají vskutku na co těšit. A to ani nepočítám jeho stále aktuální song "Don´t Let Go" pocházející ze soundracku k filmu "Daddy´s Little Girls".

Zdroj: HH-Mag

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná