RUKAHORE_SHOP_BANNER

Bude další štace Dilated Peoples u Alchemista?

To, že tříčlenné kalifornské těleso Dilated Peoples ukončilo nahrávací kontrakt s dnes již bývalým labelem Capitol Records, není žádná horká novinka, neboť se vše v podstatě semlelo hned po jejich poslední desce "20/20", o níž se v rámci celé scény vyjma singlů moc nemluvilo.

Evidence, Rakaa Iriscience a DJ Babu se tak nyní nalézají ´bez angažmá´ a poohlížejí se po firmě, jež by zaštítila jejich příští desku. Prvně jmenovaný, jemuž před pár týdny vyšlo hodně vyrovnané LP "The Weatherman", se ale v XXL rozpovídal o tom, že by se po rozhovoru se svým dlouholetým kolegou The Alchemistem nebránil ani případnému vstupu pod křídla jeho ALC Records.

Konkrétně zaznělo: "A lot of people are calling, [but] we haven’t really been answering because we’re doing it like back in the days. I’m not too excited or eager [because] we have learned too much to just sign up again. I know Alchemist is starting ALC Record and there has been big talk about Dilated being the first group he puts out.”

Mr. Slow Flow pak připomněl, že Dilated průběžně pracují i na novém DVD, s nímž by rádi přišli ještě do konce roku a tedy i před dosud nepojmenovaným albem, které je v plánu na rok 2008. Hodně práce na disku, jenž vyjde ku příležitosti opuštění majoru, udělal Jason Goldwatch, který už jim v minulosti režíroval pár videoklipů.


Zdroj: XXL

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná