Buckshot s 9th Wonderem znovu společně!

Buckshot, leader Black Moon a producent 9th Wonder z Little Bro, jenž už nějaký ten pátek svými beaty neunávně zásobuje nejen celou Justus League, jsou znovu společně ve studiu a pracují na následovníkovi jejich loňského nadprůměrného alba "Chemistry", jenž, jak ostatně na následujících řadcích potvrdí sám emcee z newyorského kolektivu Boot Camp Clik, ponese jméno "The Formula".

 

"Yeah, we do have that album coming out. As a matter of fact it's called The Formula. It's gonna be a good album, but it ain't gonna be topics that will make a lot of people happy. The Formula is the truth, and the truth hurts, but the truth will set you free. But, if you're in bondage, anything that sets you free will hurt at first. If you've got cuffs on and you're struggling to get those cuffs off, first you've got to go through some pain before you get those s**t's off.

 

Jak už to učinilo mnoho tváří scény před ním, i on se při tvorbě respektovaného díla odkazuje a inspiruje klasickou literaturou: "I want to be like Frankenstein creating a monster. If you know the true story of Frankenstein, he wasn't a monster. That's a real deep analogy-people just didn't understand him. That's the reason why The Formula is gonna be ill, it's gonna be based on the monster that people created."

 

Jejich druhé společné LP by mělo dorazit v prvním čtvrletí následujícího roku.

 

Zdroj: AllHipHop

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná