Brooklyn Stand Up! AZ se vrací - dostane Fiddy naloženo?

Třiatřicetiletý zkušený harcovník AZ, jenž směrem ke scéně prvně promluvil před dvanácti lety díky Nasovi, jenž mu dal příležitost v tracku "Life´s A Bitch", se nikdy nenechal odradit nedostakem pozornosti jdoucí ruku v ruce s výrazným komerčním úspěchem jeho nahrávek a naštěstí táhne svou "bárku" dál. Dalším přírustkem diskografie autora klasického LP "Do Or Die" z roku 1995 bude album "The Format", které se dostane na pulty 7. listopadu díky labelům Quiet Money Entertainment/Fastlife Music.

Co nás čeká, co nás nemine? Těšit se lze na 12 zářezů (Alchemistova "Proffesional Style" se ale bohužel nedočkáme), v nichž se jako hosté představí Little Brother, či M.O.P. Podklady si vzali do parády lidi jako Lil´ Fame (M.O.P.), J. Cardim, Phonte (Little Bro), Emile a samozřejmě DJ Premier, stojící za titulní skladbou desky. Jako bonus track je připravena lahůdka v podobě dosud nezveřejněné skladby  "Royal Salute", která bude odpovědí na 50 Centův starší track "What If", v němž označil AZího věci termínem "Bullshit joints".

Mimo samotného CD je v plánu i DVD, které kromě desatera klasických klipů nabídne i více než 60 minut zákulistních záběrů doplněné tradičními živáči.

Tracklisting:

"I Am The Truth" (Produced by Lil Fame)
"Sit 'Em Back Slow" f/M.O.P. (Produced by Face Defeat and LilFame)
"Get High" (Produced by Emile)
"Make Me!" (Produced by Emile)
"Rise & Fall" f/Little Brother (Produced by J.Cardim and Phonte)
"Animal" (Produced by Statik Selektah)
"Doing That" (Produced by Lil Fame) "This What I Do" (Produced by J.Cardim)
"The Format" (Produced by DJ Premier)
"Vendetta" (Produced by J.Cardim)
"Game Of Life" (Produced by Emile)
"Royal Salute" (Produced by Emile)--Bonus Track


Zdroj: AllHH, Spine

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná