Bow Wave mají EMIgrant v kapse!

Už jsem psal o nové desce "živých Karlovaráků", nicméně dny, kdy je to víc než aktuální jsou tu. V novém BBaRáKu na začátku října se budete moci z rozhovoru s klukama z Bow Wave dozvědět, kdy jim deska vychází a další podrobnosti okolo jejího vzniku.

Kluci totiž vydávají na začátku října svojí desku s důvtipným názvem "EMIgrant", který už sám prozrazuje, že tentokrát si sami studio neplatili. Odměnou bude kvalitní zvuk, skvělá cena a maximální distribuce. Sledujte novej BBaRáK a taky oficiální stránky kapely.


NOVINKA z 13.5.04 (K-Hill)
Bow Wave a jejich stránky a album?
Naposledy před rokem byla nějaká vážná řeč o karlovarské kapele Bow Wave, naší jedině živě hrajcící grupě, když vydávala a loňském Kempu křtila svůj singl "Aperetiff".

Po přípitku (a předtím ještě EP "Sami-z-dat") však už musí přijít i hlavní mňamka. Více informací se dozvíte v květnovém čísle BBR. Dopředu prozradím, že by mělo album vylézt do zimy tohoto roku. I přestože ho vydá sublabel velkého vydavatelství, bude i nadále ke koupi s BBaRáKem.

Určitě však vězte, že přípravy se uzavírají okolo internetových stránek Bowwave.cz, které jsou už skoro kompletně hotové a připravené na vaše zčekování.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná