RUKAHORE_SHOP_BANNER

Bone Thugs-N-Harmony na Swizz Beatzově labelu

Clevelandští Bone Thugs-N-Harmony, kteří jsou aktivní přibližně třináct let, během nichž se jim podařilo prodat více než 40 milionů nahrávek po celém světě, se nedávno "ubytovali" ve Swizz Beatzově domovině Full Surface, jenž má návaznost na Interscope Records. Momentálně se pracuje na novém LP, kterého by se mohli fans dočkat v posledních měsících roku a z části se tomu určitě dějě i na popud dvorního producenta Ruff Ryders, jenž jim chtěl pomoci vzkřísit jejich kariéru.

 

Krayzie Bone se k dotyčným námluvám vyjádřil následovně: "At first we were going to sign with J Records, because that's who Swizz' label was under, but Swizz' deal ran up with J Records. Then other people started hearing that we were working with Swizz Beatz and started making offers, and Interscope was one of the biggest offers that came through."

 

Nové album by mělo disponovat podklady od Swizz Beatze, Kanyeho Westa, Lil´ Jona, Three 6 Mafia, či Big Boie z Outkast, s tím, že ve výsledném počinu by měl zanechat stopu i samotný boss Aftermath/Interscope, Dr. Dre. Na připravovaném projektu se samozřejmě nebude podílet Bizzy Bone, který skupinu opoustil už v roce 2002, nicméně prsty v něm bude mít i momentálně uvězněný člen Flesh-N-Bone, který má údajně připravenu spoustu nového materiálu.

 

 Zdroj: NobodySmiling

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná