RUKAHORE_SHOP_BANNER

Bone Thugs-N-Harmony chtějí znovu po letech platinu

Ač se to na první pohled vůbec nezdá, clevelandský spolek Bone Thugs-N-Harmony patří k nejúspěšnějším vývozním artiklům žánru. Jejich desek se po celém světě totiž prodalo více než 40 milionů, což je suma, jíž se mnoho aktivních a mnohdy i historicky významnějších umělců chlubit nemůže. To, že jsou pro scénu pořád zajímavým kolektivem i po odchodu Bizzy Bonea, dokázal již nedávný počin "Thug Stories", nicméně ti pozornější z vás už jistě ví, že hlavní chod se teprve chystá.

Bude jím album "Strength And Loyalty" směřované k datu 19. prosince ´06, tedy termínu, kam by snad dohodil britský veterán Steve Backley i kamenem. Jednu dobu se spekulovalo, zdali nepůjde o dvoj album, což by ostatně dokazoval i obsáhlý tým spolupracovníků čitající jména jako Mariah Carey, Akon, Chamillionaire, Twista, Busta Rhymes, Stevie Wonder, Thugline, Mo Thugs, Petey Pablo a DMX, 2Pac, Ice Cube, Cassidy a Eve, leč ruku do ohně bych za tuto variantu nedal.

Skutečnost, že se loni upsali Swizz Beatzově labelu Full Surface Records, díky němuž nad nimi od letoška drží dohled i Interscope Records, se podepsala i na produkční stránce věci, jíž si kromě bývalého dvorního producenta Ruff Ryders vzali do parády Kanye West, Dr. Dre, Jermaine Dupri, Lil´ Jon, Jazze Pha a Timbaland. Škoda, že dotyčnou sestavu si už dnes dokáže sestavit každé movitější jméno a specificky daný rukopis, zvuk, či náznak konceptu té či oné skupiny se tím pádem vytrácí.

První singl "Just Vibe" by měl být k mání/poslechu na této adrese.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná