Bodyguard Busta Rhymese zastřelen

Už uprchlo přes 24 hodin od výstřelů, které zazněly v místě, kde se točil klip Busta Rhymese, pořád však tento incident oplývá mnohými nejasnostmi.


Abych vás seznámil s podrobnostmi; celá tragédie se odehrála v natáčecím studiu Kiss The Cactus Productions, ve kterém zrovna probíhalo natáčení videoklipu. Z ničeho nic zazněly výstřely, při kterých tragicky zahynul Bustův bodyguard, 29tiletý  Israel Ramirez. Během přestřelky se na scéně pohybovalo okolo 200 lidí. Sám Busta Rhymes se v ten samý moment také nacházel v hlavní budově, a proto je dost možné, že se tam vyskytovaly i jiné „hvězdy“.


Jde o to, že klip se točil na kompozici zvanou ''Touch It''. Minulý týden Busta Rhymes vydal rovnou tři remixy na tento track, z dlouho očekávaného alba ''Big Bang''. A do natáčení byli zapojeni všichni, kteří se objevili na remixech, tzn.: Missy Elliott, Mary J. Blige, DMX, Rah Digga, Lloyd Banks, Diddy, Raekwon a dokonce i hvězda světového boxu, Winky Wright. Několik minut před napadením byl Busta velmi vesele naladěn a zrovna se dělil s reportérem o svou radost, kterou měl z natáčení svého klipu s těmi nejlepšími z nejlepších. Jen si představte, jaké množství hvězd z hip-hopové a RnB scény mohlo přijít k úrazu, kdyby šly výstřely trochu jinam.


Vedení labelu Busta Rhymese, Interscope, zatím nijak nekomentuje tuto nepříjemnou událost.


Podle posledních informací svědek vypověděl, že střelec mířil na Busta Rhymese a bodyguard Israel Ramirez, do jehož povinností patřilo chránit rappera a převážet jeho cennosti, přikryl Bustu během střelby vlastním tělem. Dle stejného pramene, byla přestřelka vyvrcholením nějaké hádky, která se rozhořela uvnitř studia a pokračovala za jeho hranicemi. Busta Rhymes a jeho ochránce se zrovna nacházeli u vchodu do studia, když zazněly výstřely. Informace, které přinesl New-York Post pro změnu říkají, že policie hledá Tony Yaya, který po ostrém rozhovoru s video-produkčním opustil místnost nedlouho před zmiňovanou střelbou. Na povrch mimo jiné vyplula informace, že se před nedávnem už na Busta Rhymese a jeho lidi střílelo. Ti se to však snažili zatajit.


Související:
Poslechni si duet Raekwona s Bustou Rhymesem
Poslechni si nový track od Busty Rhymese
Profil: Busta Rhymes
Videoklip: Busta Rhymes - Gimme Some More
Videoklip: Busta Rhymes - Touch It

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná