RUKAHORE_SHOP_BANNER

Blýská se Ras Kassovi konečně na lepší časy?

Smolař Ras Kass, s nímž to šlo poslední dobou od desíti k pěti, neboť ať už se objevil kdekoliv (Vakill, Rasco, kompilace "Wu-Tang Meets Indie Culture"..), všude byl více méně zastíněn kolegy) doufá, že v následujících týdnech definitivně opustí místo jeho několikaletého trápení jménem Capitol Records. Po několikero zpožděních, odkladech a jiných dílčích problémech brzdících jeho kariéru, si mohl rapper, jehož jméno je odvozeno od etiopského krále jménem Ras Kassa, nedávno v New Yorku konečně od plných plic zařvat: "Amistad MC, so give us free! I'm almost out of there."

 

Když totiž třiatřicetiletý californský emcee v roce ´96 debutoval počinem "Soul On Ice", mluvilo se o něm jako o jednom z dalších lyrických géniů se spoustou předností a i když se o dva roky později i jeho následovník "Rassassination" více méně líbil a prodeje měl slušné, kvůli zmíněným problémům s firmou a vězení nikdy nedokázal udělat takové kariérní terno, jaké mu bylo předpovídáno. Od té doby docházelo k paběrkování (nevydané desky "Van Gogh" a "Goldyn Chyld" z let 2001/02), z čehož ho nevytrhlo ani několik mixtapů včetně dvou nejaktulnějších - posledního "Revenge Of The Spit" a připravovaného "Eat Ou Mourir". “We'll have more street records. I'm gonna keep it classic Ras Kass.I make music for you to think to. Not necessarily to dumb out. Because [Eat Ou Mourir is being overseen by] Whoo Kid, my family and the G-Unit family.”

 

Ačkoliv je již Ras, jemuž mimochodem už od dětsví kvůli nehodě chybí ukazováček levé ruky, údajně s novým labelem dohodnut, v rámci úmluvy, že se do oficiálního prohlášení nebudou zveřejňovat žádné podrobnosti, jeho jméno zatím neprozradil.

 

Zdroj: NobodySmiling

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná