Blade maká na nové desce

Anglický rapový praotec Blade, který má rodné kořeny ve východní Evropě, maká na nové desce. Po velmi dobrém albu "Storms Are Brewing", jehož velkou část jste mohli naživo slyšet na loňském Hip Hop Kempu, vyjde v první čtvrtině roku 2006 nové.

Jmenovat by se mělo "Guerilla Tactics" a jako hlavního producenta si Blade pozval další legendu Baby J. Blade k tomu říká, že spolupráce s Baby Jem mu má pomoct otevřít se novým směrům.

Takže v počátku příštího roku čekejte album od Bladea nazvané "Guerilla Tactics".


Novinka z 14. 9. 2005 (Shaft)

Blade hledá producenta. Máš zájem?
Jak již vyplývá z nadpisu britský MC Blade se rozhodl dát šanci novým mladým tvářím mezi producenty.

Bladea zná po letošním Hip Hop Kempu asi každý, když vyplnil sobotní večer parádním koncertem. Nyní tedy jak už bylo řečeno chystá soutěž pro všechny odvážné producenty. Výběr toho nejlepšího proběhne jednoduchým způsobem. V středu 15. září bude dá Blade volně k dispozici acapellu tracku "Rink" z jeho letošního alba "Storms Are Brewing". Track je na desce docela nenápadný a skrývá se pod číslem 10. Od 15. září začnou běžet 3 měsíce, během kterých zúčastnění producenti musí udělat dva remixy, libovolného stylu a žánru a poslat je Bladeovi. 15. prosince se pak soutěž uzavře a na základě veřejného hlasování bude 15. ledna vyhlášen vítěz, který dostane logicky šanci spolupracovat s Bladem na dalších projektech.

Osobně si myslím, že produkce je jeden z mála způsobů, kterým dát ve světě o sobě vědět. Příkladů je dost. Masta Killa spolupracuje s producentem z Jugoslávie, RZA udělal dokonce celé album s řadou neamerických umělců a i třeba Wich bude mít na albu K-Otix a Promoea.

Podmínky jsou pro všechny stejné, takže pokud ti nechybí kuráž a schopnosti, zkus to.

Kompletní pravidla soutěže najdeš zde.

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná