Black Rob se dostaví za měsíc

Black Rob, rapper vyznávající barvy Bad Boy Records, který se před vlastní sólovou dráhou, na níž vstoupil před pěti lety průměrným albem "Life Story", nechal slyšet na albech od jmen jako L.O.X., Busta Rhymes, Lil´ Kim, či Total, se za několik týdnů pod producentskou taktovkou týmu ve složení Diddy (neplést prosím s legendárním to xchat jezdcem stejného jména), Ty Fife, Buckwild, Yogi a D-Dot vrací do hry s počinem numero duo. Harlemsý rodák Robert Ross, jenž nedávno "přiložil ruku k dílu" i na desce Maria Winanse, samo sebou nezůstane na mikrofonu osamocen. Jelikož však dotyčné spolupracovníky zmínil Krysa ve své předchozí novince, nemá smysl abych je opakoval a pro tentokrát si budete muset vystačit jen s tracklistem.

 

Black Rob - The Rob Report:
01. Fire In Da Hole
02. Ooh Aah
03. Star In The Hood
04. Questions
05. Life
06. B.R.
07. Ready
08. Help Me Out
09. Y’all Know Who Killed ’Em
10. Double Talk
11. She’s A Pro
12. B.L.A.C.K.
13. How Can I
14. Smile
15. Shake It
16. Love Live B.R.

 

Album "The Black Rob Report", jenž vychází u Bad Boy, bude k mání od 18. října (dochází přibližně k dvouměsíčnímu zpozdění) a pokud je vám toto základní info málo, nic lepšího, než doporučit návštěvu jeho oficiální webu http://www.blackrobreport.com, mě nenapadá.

 

 

Novinka ze 7. 7. 2005 (Krysa)
Black Rob zpátky s novým albem

Black Rob, hodně lidmi označovaný za jednoho z nejlepších vypravěčů, debutoval v roce 1999 s albem "Life Story", na které už předtím upozornil velký hit "Whoa". Potom se ale nějakou dobu umlčel kvůli problémům se zákonem. Rapper však od začátku roku připravuje svoji druhou desku "The Rob Report", kterou vydává na konci srpna opět na Bad Boy Records a tvrdí o ní, že obsahově bude stejná jako její předchůdkyně, ale s dnešním zvukem.

Na podkladech nového alba se podílí i Buckwild, který má na svědomí i beat pro "Whoa", dále Swizz Beats, P. Diddy, Dofat, D. Dot a další. Hostovačky obstarají např. Diddy, G. Dep nebo The Game.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná